Kontakt

GODZINY OTWARCIA

  • Dział handlowy: 7.00 - 15.00

  • Magazyn : 7.00 - 15.00

DZIAŁ HANDLOWY

  • 41 276 31 94

  • 41 276 31 93

  • Centrala: 41 275 54 33

  • Infolinia: 800 23 77 23

Dagmara Derleta

Małgorzata Jeśko

Agnieszka Walczak

CERRAD sp. z o.o. z siedzibą w Starachowicach

ul. Radomska 49B
27-200 Starachowice

NIP: 7961012611, REGON: 670754817,

Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000064429, o kapitale zakładowym 50 000,00 zł.

Imię i nazwisko*

Wybierz rodzaj zapytania

Adres email*

Telefon

Treść wiadomości*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu, na potrzeby analizy i odpowiedzi na przesłaną w nim wiadomość oraz w celach marketingowych. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności.

DZIAŁ IMIĘ I NAZWISKO TELEFON ADRES E-MAIL
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Karol Dzik 41 275 54 33 wew. 175 k.dzik@cerrad.pl
Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu Piotr Tarasiński 41 275 54 33 wew. 107 p.tarasinski@cerrad.pl
Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Krajowej Artur Michorowski 41 275 54 33 wew. 174 a.michorowski@cerrad.pl
Dyrektor ds. Sieci Bartłomiej Salagierski 41 275 54 33 wew.107 b.salagierski@cerrad.pl
Sprzedaż krajowa Dagmara Derleta 41 276 31 94 wew. 119 d.derleta@cerrad.pl
Małgorzata Jeśko 41 276 31 94 wew. 116 m.jesko@cerrad.pl
Agnieszka Walczak 41 276 31 94 wew. 115 a.walczak@cerrad.pl
Markety Elżbieta Pochwała 41 275 59 38 e.pochwala@cerrad.pl
Joanna Jędrzejczyk 41 275 59 38 j.jedrzejczyk@cerrad.pl
Sprzedaż zagraniczna Arkadiusz Kaczorowski 41 273 71 43 wew. 112 a.kaczorowski@cerrad.pl
Sylwia Wójcik 41 273 71 43 wew. 113 s.wojcik@cerrad.pl
Aneta Wiśniewska 41 273 71 43 wew. 113 a.wisniewska@cerrad.pl
Marketing Adam Czubiński 41 275 54 33 wew. 109 a.czubinski@cerrad.pl
Agata Kulik 41 275 54 33 wew. 179 a.kulik@cerrad.pl
Małgorzata Winter 41 275 54 33 wew. 177 m.winter@cerrad.pl
Ekspozycje Konrad Kwiecień 41 275 54 33 wew. 108 k.kwiecien@cerrad.pl
Łukasz Kij 41 275 54 33 wew. 108 l.kij@cerrad.pl
Reklamacje Monika Rymarczyk 41 275 54 33 wew. 125 reklamacje@cerrad.pl
Logistyka Krzysztof Młodawski 41 275 54 33 wew. 142 k.mlodawski@cerrad.pl
Wioletta Łoboda w.loboda@cerrad.pl
Grzegorz Żaczek 41 275 54 33 wew. 141 g.zaczek@cerrad.pl

//AdTaily Agora